herb MKS II Ciechanów
GKS Pokrzywnica   MKS II Ciechanów

2016-10-01, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

W pierwszy dzień października zmierzyliśmy się z rezerwami MKS Ciechanów. Mecz rozpoczął się pod nasze dyktando. Kontrolowaliśmy piłkę i nadawaliśmy tempo grze. Dzięki czemu kreowaliśmy sobie wiele sytuacji. Pierwszą z nich wykorzystaliśmy już w 10 minucie kiedy to wypad w pole karne Eryka Brodowskiego wykończył ze stoickim spokojem Michał Brodowski. Po tej bramce obraz gry się nie zmienił. A w 30minucie nasza konsekwencja w grze została nagrodzona. Rafał Krzyżewski otrzymał piłkę na prawym skrzydle, ten idealnie dorzucił w pole karne, a tam najsprytniejszy okazał się Łukasz Olejnik. Pod koniec drugiej połowy goście próbowali nam zagrozić, ale tego dnia świetnie dysponowany między słupkami naszej bramki był Jakub Borczyński, dla którego ten mecz był ligowym debiutem. Druga połowa rozpoczęła się od mocnego ciosu. Już 5minut po wznowieniu po zamieszaniu w polu karnym Ciechanowian piłkę przejął Krzysiek Andrzejewski i bez namysłu podał do Eryka, a ten dosyć szczęśliwie umieścił piłkę w bramce. Po tej bramce wszystko potoczyło się lawinowo i muszę się przyznać że sam ledwo pamiętam jak padały kolejne bramki. 4:0 to bramka autorstwa Rafała Krzyżewskiego po podaniu Michała Brodowskiego. Na 5:0 podwyższył Łukasz Olejnik po akcji z Kamilem Orłowskim. Bramkę na 6:0 wszystkie serwisy sportowe puszczały by w kółko. Kamil Orłowski był faulowany przy lini autowej boiska, sędzia zawodów puścił "przywilej", bo do piłki dopadł Michał Brodowski i wrzucił w pole karne, a tam idealnie odnalazł sie Rafał Krzyżewski, który zakończył to dośrodkowanie wolejem z wyskoku idealnie pod poprzeczke! Reszta meczu przebiegła pod nasze dyktando, a piłkarzom MKS odechciało się grać. W