Słaby rywal? Trzeba to wykorzystać!

• autor: adamkar09, 2013-10-24 14:56

W najbliższą niedzielę, 27 października w ramach 11 kolejki A-klasy, przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną Świtu Baranowo. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00 na Stadionie Gminnym w Baranowie. Arbitrem głównym spotkania będzie Pan Michał Godlewski.

Świt Baranowo to obecnie ostatni zespół w tabeli. Od początku tej rundy wygrał tylko jeden mecz z Pniewem i zremisował dwukrotnie z Myszyńcem i Gruduskiem. Baranowo od 6 kolejek nie zdobyło żadnego punktu.

Wydawać się może, że to my jesteśmy zdecydowanym faworytem tego spotkania ale z Pniewem też mieliśmy zdobyć łatwo punkty. Na pewno musimy podejść do tego meczu tak samo jak do spotkania z najlepszymi zespołami naszych rozgrywek. W obecnej sytuacji, kiedy zajmujemy aż 10 miejsce w tabeli, trzy ostatnie mecze musimy zagrać na maximum swoich możliwości. Naszym celem będzie oczywiście zdobycie kompletu punktów aby zakończyć rundę jesienną na wyższej lokacie.

Wyjazd na mecz
11:00 - Pokrzywnica